Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665582

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    TB Works OÜ otsib oma tootmisüksusesse Kadrinas CNC sisetreipingi seadistaja-operaatorit , kelle tööülesannete hulka kuulub:

  • metallist tootedetailide tulemuslik valmistamine arvprogrammjuhtimisega metallitööpingil TOS VARNSDORF
  • programmide koostamine, tööpingi seadistamine ja hooldamine
  • valmistatavate detailide joonisele vastavuse kontroll

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip
  • hoolikus, täpsus
  • tulemustele orienteeritus
  • kohusetundlik töössesuhtumine
  • töökogemus sarnastel pinkidel

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Stabiilset ja pikaajalist töösuhet
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Koolitusi nii ettevõtte siseselt kui väliselt

Tööpakkumise number
#665582

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2020
Kuulutus sisestati:
31. august 2020

põhitegevuseks on seeria- ja projektipõhine tööstusseadmete ning masinaehituskonstruktsioonide tootmine juhtivatele tehnoloogiaettevõtetele Euroopas. Osutame professionaalselt tootmisteenust teostades ise kõiki masinaehituslikke tootmisoperatsioone.

Vaata rohkem