Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551719

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. august 2018
Kuulutus aegub:13. september 2018

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus (tööülesanded):

  • detailide ettevalmistamine;
  • detailide valmistamine CNC painutuspinkidel
  • toodete kvaliteedi kontrolli teostamine;
  • painutuspinkide seadmete kasutamine ja hooldamine

Ootused kandidaadile

Just sinust võib saada meie suurepärase meeskonna liige, kui

  • sul on töökogemus tootmisettevõttes sarnasel ametikohal vähemalt 3.aastat
  • sul sa oled korrektne ja täpne, hoolikas, kannatlik, ruumilise kujutlusvõimega, kiirete liigutustega ja hea koordinatsiooniga. Oskad töötada iseseisvalt kui ka meeskonnas. Sul on hea nägemine ja kõrgusetaluvus;
  • suul hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:

  • tööd heade toodetega ja toredate inimestega
  • arengu- ja õppimisvõimalusi
  • inspireerivat töökeskkonda ning väärilist töötasu;
  • soodustingimustel sportimist.

Tööpakkumise number
#551719

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2018
Kuulutus sisestati:
15. august 2018

CVKeskus.ee klient

Metallist tuletõkke ehitus- ja laevauste tootmine ja müük

Vaata rohkem