Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299275

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame kollektiivi aktiivseid CNC treialeid ja freesijaid.
Töö uute Haas, Spinner ja Star CNC trei ning freespinkidega. Pingi seadistamine ja opereerimine etteantud joonise järgi.
Kollektiiv vene ja eesti keelne.

Ootused kandidaadile

  • Varasem kogemus metalli alal. Soovitatavalt CNC kutseharidus
  • Tehniline taiplikus
  • Täpsus, korrektsus

Kasuks tuleb:
CAD/CAM programmide tundmine

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Head töötingimused puhtas tootmises
Sõbralik kollektiiv
Vaheldusrikas töö
Lisatasud heade töötulemuste korral.

Lisainfo

Ettevõte asub Kiilis. Lasnamäelt käib ka transfeer. Töö vahetustega.

Tööpakkumise number
#299275

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või praktika (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. märts 2013
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2013

Radius Machining OÜ pakub alates 2005. aastast keskmiste ja suurseeriate allhanketöid CNC frees ning treipinkidel. Peamised materjalid on erinevad metallid ja
plastikud. Meie kliendid asuvad nii Eestis, Skandinaavias kui ka kaugemal.

Vaata rohkem