Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67276

CNC pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-töö efektiivne organiseerimine ja teostamine CNC puidutöötlemiskeskusel
-tellimuste täpne täitmine vastavalt tootmis-ja tarnegraafikule
-tööpingi järjepideva ja ökonoomse töö ning tehnilise korrashoiu tagamine
-tööga seonduva dokumentatsiooni korrashoid ja aruandlus

Ootused kandidaadile

-jooniste lugemise ja arvuti kasutamise oskus
-organiseerimisvõime ja tehniline taip
-korrektsus, täpsus ning loogiline mõtlemine
-hea tervis ja füüsiline vorm

Ettevõte pakub

-hea töö eest väärilist tasu
-stabiilset töökohta edukas ettevõttes

Tööpakkumise number
#67276