Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343684

CNC painutuspressi operaator-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Harjumaal Tabasalus lähistel asuvasse tootmisettevõttesse CNC painutuspressi operaator-seadistajaid

- Detailide painutamine painutuspressil vastavalt eelnevalt koostatud programmile
- painutuspressi tööpragrammi koostamine ja selle töötamise jälgimine

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus tööstuses
- Põhiteadmised elektrist ja elektrotehnikast tuleb kasuks
- Tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus
- mõõteseadmete tööpõhimõtete tundmine
- materjalide tundmine
- hoolikus ja täpsus
- ruumi-ja kujunditaju

Ettevõte pakub

- täistööaeg (vahetustega), töö kahes vahetuses
- vahetuse ajad: 07.00 – 15.30 ja 15.30. – 00.00
- Töötajate transport tööle ja tagasi

Tööpakkumise number
#343684

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 7.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
23. mai 2014

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Meie kliendiks on Tabasalus asuv tootmisettevõte, kuhu vajatakse lisatööjõudu.

Vaata rohkem