Värsked tööpakkumised

CNC painutuspressi operaator-seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366769

Tööpakkumise number

366769

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Harjumaal asuvasse tootmisettevõttesse CNC painutuspressi operaator-seadistajaid

- detailide painutamine painutuspressil vastavalt eelnevalt koostatud programmile
- painutuspressi tööprogrammi koostamine ja selle töötamise jälgimine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus tööstuses
- tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus
- mõõteseadmete tööpõhimõtete tundmine
- materjalide tundmine
- hoolikus ja täpsus
- ruumi-ja kujunditaju

Ettevõte pakub

- täistööaeg (vahetustega), töö kahes vahetuses E-R
- vahetuse ajad: 07.00 – 15.30 ja 15.30. – 00.00
- ettevõtte on korraldanud töötajate transpordi Tallinast tööle ja tagasi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2015

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Meie kliendiks on Tabasalus asuv tootmisettevõte, kuhu vajatakse lisatööjõudu.