Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322387

CNC painutuspingi operaator-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • painutuspinkide AMADA igapäevane iseseisev seadistamine (NÕUTAV VASTAV TÖÖKOGEMUS)
  • töö operaatorina
  • toote kvaliteedi kontroll
  • tootmisdokumentatsiooni korrektne täitmine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 1-aastase painutus(kant)pingil töötamise kogemus
  • eesti ja vene keeles suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • tööaega E-R, kahes vahetuses: 7.00-15.30 ja 15.30-00.00
  • oskustele vastavat palka, (neli kvalifikatsioonitaset)
  • tööriietust ja väga häid olmetingimusi
  • tasuta transport kesklinnast

Lisainfo

  • töökoht asub Tallinnas, Lasnamäel.
  • sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#322387

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. november 2013
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem