Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789252

CNC - operaator/seadistaja (treimine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

HME on asutatud aastal 2007.
HME on jäägitult pühendunud tootmisvaldkonnale. Meie käsutuses on parimad seadmed ja uusimad tarkvarad, alates cnc-programmeerimisest kuni 3D modelleerimiseni ning seda käsikäes meie tubli meeskonnaga.

Töö kirjeldus

  • CNC-treipingi operaatori ülesandeks on toorikute töötlemine vastavalt tööjoonistele CNC-töötlemiskeskusega ( treimine )
  • Töötlusprogrammide koostamine
  • Tulemuste kvaliteedikontroll, vastavalt tehnilisele dokumentatsioonile
  • Aruandlus tehtud töö kohta ERP süsteemis

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus CNC- treipingi operaatorina.
  • Oskab lugeda tehnilist dokumentatsiooni / jooniseid;
  • Tunneb materjalide eripära ja oskab neid töödelda;
  • Teab, kuidas valida, kasutada ja hooldada tööriistu;
  • Oskab koostada arvjuhitava tööpingi juhtprogrammi;

Ausus ja huvi enda arendamise vastu.

Stabiilset töökohta kaasaegsetel tööpinkidel, head meeskonda, huvitavat, vaheldus-ja vastutusrikast tööd meie kaasaegses tootmishoones ning oskustele vastavalt motiveerivat töötasu.
Tuge sisseelamisel uude meeskonda ja koolitust.

Ettevõte töötab kahes vahetuses.

Lisainfo

Asukoht Tallinn, Paneeli 2B
CV-le märkida palgasoov brutona.

Tööpakkumise number
#789252