Cnc operaator
Tööpakkumise number #745730

ROOTSI MÖÖBEL AS
Viljandimaa

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda operaatorit, kelle ülesandeks on CNC puidutööpingil puitdetailide töötlus, toote kvaliteedi kontroll ja tööpingi seadistamine ning hooldus.

Ootused kandidaadile

Tehniline taiplikkus, kohusetundlikkus ja täpsus;

Kaasaegne mõtlemine ning võime töötada arvutiga;

Hea füüsiline vorm ja pingetaluvus;

Tahe töötada ja areneda;

Eelnev töökogemus tööstuses.

Sobivate eeldustega kandidaadile pakume vajadusel väljaõpet kohapeal.

Kaasaegseid töövahendeid;
Konkurentisivõimelist ja tööle väärilist tasu;
Stabiilset töökohta.

Tööaeg 8.00-16.30

Tööpakkumise number
#745730