Tööpakkumise number

597858

Töö kirjeldus

We are looking for cnc operators in a machine factory near Kuopio. Working with Matzatrol is a benefit. You do not have to program yourself. Duration of work is long - up to 5 years.
Accommodation by the company free of charge. Salary 12-15 eur / t. It can take 250 hours in one month. Salary payment 2 x monthly. All taxes are paid to Finland.
There are other metal works in connection with the increase in production.

Otsime Kuopio lähedal asuvasse masinatööstustehasesse cnc-operaatoreid. Matzatreol programmiga töötamine tuleb kasuks. Programmeerima ise ei pea. Töö kestus on pikaajaline - kuni 5 aastat.
Majutus ettevõtte poolt tasuta. Töötasu 12-15 eur/t. Ühes kuus on võimalik sooritada 250 tundi. Palgamakse 2 x kuus. Kõik maksud makstakse Soome.
Seoses tootmise kasvamisega on ka muid metallitöid.
Мы ищем операторов с ЧПУ на машиностроительном заводе недалеко от Куопио. Работа с Matzatreol является преимуществом. Вы не должны программировать себя. Продолжительность работы большая - до 5 лет.
Проживание компанией бесплатно. Зарплата 12-15 евро / т. Это может занять 250 часов в месяц. Выплата зарплаты 2 раза в месяц. Все налоги уплачиваются в Финляндию.
Есть другие металлургические заводы в связи с увеличением производства.

Nõudmised kandidaadile

Important is the existence of an EU passport / citizenship or a work permit in Finland;
proficiency in Finnish or English. Send CV in Estonian, English , Finnish or
Russian languages.

Ettevõte pakub

The company offers
- Good salary according to skills and performance,
- benefits under a collective agreement for the Finnish profession,
- living space,
- high quality workwear and safety equipment,
- the possibility of long-term employment and an open-ended contract,
- extended occupational health services
- we help to get the tax office and the Finnish personal code.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019
Brutopalk:
Alates 12 kuni 15 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Cnc operaator

TM MARINE GROUP OÜ

TM1 Marine Group Oü on Suomessa vuonna 2014 aloittanut metallialaan keskittynyt henkilöstövuokrausyritys. Vuokraamme lähinnä hitsareita ja asentajia metalliteollisuuteen, työmaille sekä telakoille.

Avan ettevõtte profiili