Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298997

CNC operaator seadistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

CNC autmaattreipingil opereerimine
Pingi seadistamine
Detailide kvaliteedi jälgimine ja kontroll.

Ootused kandidaadile

Erialane töökogemus vähemalt 2 aastat
Töödeldavate materjalide (roostevaba,plastid) omaduste tundmine
Jooniste lugemise oskus
Mõõteriistade tundmine.

Kasuks tuleb:
Peenmehaanika detailide tootmise kogemus (diam 1-30mm)

Võimalust töötada kaasaegsetel tööpinkidel ja tööriistadega.
Kaasaegseid töötingimusi
Lisakoolituse võimalus ettevõttes või Saksamaal
Arenemisvõimalusi
Töötasu 900 -1500 eurot (netto) vastavalt kvalifikatsioonile.

Tööpakkumise number
#298997

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. märts 2013
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2013

Enemat OÜ on 1992 a. asutatud metallitöötlemisettevõte, kelle põhitegevuseks erinevatest metallidest toodete valmistamine kaasaegsetel CNC töötlemiskeskustel vastavalt kliendi joonistele ja tellimustele.

Vaata rohkem