Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245746

CNC operaator seadistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööpingi sedistamine, opereerimine.
detailide mõõtmine, korrigeerimine.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja töökogemus
Kohusetundlikus
Täpsus, korrektsus
Töödeldavate materjalide (roostevaba,plastid) omaduste tundmine
Jooniste lugemise oskus
Mõõteriistade tundmine.
Valmisolek töötama kolmes vahetuses

Võimalust töötada maailma tippu kuuluvatel tööpimkidel. (Traub TNL 26,Traub Tnl 12,Traub TNL 26K)
Kaasaegseid töötingimusi
Arenemisvõimalusi
Töötasu 900 kuni 1400 eur kuus

Tööpakkumise number
#245746

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 900 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2011

Enemat OÜ on 1992 a. asutatud metallitöötlemisettevõte, kelle põhitegevuseks erinevatest metallidest toodete valmistamine kaasaegsetel CNC töötlemiskeskustel vastavalt kliendi joonistele ja tellimustele.

Vaata rohkem