Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48543

Cnc-operaator

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- detailide valmistamine freesidel ja CNC lõikepinkidel;
- tööpinkide ja töökoha korrashoid;
- dokumentatsiooni vormistamine.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus CNC tööpinkidel;
- metallitöötlemise alane kutseharidus;
- eesti keele vaba valdamine;
- teadmised lõikepinkide tööpõhimõtetest;
- arvutikasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- eneseteostusevõimalusi arenevas ettevõttes.

Lisainfo

kandideerimiseks saatke palun oma CV kas CV-Keskuse kaudu või e-postiga annika@cv.ee

Tööpakkumise number
#48543

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2005

Contract People on personaliotsingufirmas CVO Group äriüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades.

Meie Partneriks on metallitöötlusettevõte, kes vajab oma meeskonda CNC-operaatorit.

Vaata rohkem