Värsked tööpakkumised

CNC metallipainutaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183526

Tööpakkumise number

183526

Töö kirjeldus

Metalli CNC painutus pinkide seadistaja töökoht Helsingis.

Nõudmised kandidaadile

Metalli CNC painutus pinkide seadistajal on vajalik töökogemus tehastes.Seadistaja peab tundma CNC pingi programme ja oskama kasutada neid praktikas. Kandideerijale kasuks tuleb töökogemus AMADA pinkidel ja õhemate metallide (alla 3mm) painutus tehnoloogia kogemus.
VAJALIK SOOME KEELE OSKUS

Tööleping Soome firmaga. Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja makstakse kõik lähetuse ja muud lisad, mis on ettenähtud Soome TES alusel. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV - s tuua välja eelmised töökohad, pinkide margid, juhtimisprogrammid ja Kandideerija oskused pinkidega ja nende juhtimisprogrammidega toime tulla. Hea kui kirjeladate ka enda valmistatud detailide möötmeid(max, min), täpsuseid ja millisesse koostedetaili nad kuuluvad.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. november 2009
Kuulutus sisestati:
3. september 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel