Värsked tööpakkumised

CNC metallipainutaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119181

Tööpakkumise number

119181

Töö kirjeldus

CNC painutuspinkide ja manuaalpinkide operatoreid kesk ja löuna Soomes.

Nõudmised kandidaadile

CNC ja manuaalpainutajal vajalik töökogemus tehastes. CNC painutajal tuleb kasuks programmide kasutus ja valmistamise oskus. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus. Kasuks tuleb hea soome või inglis keele oskus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV - s tuua välja eelmised töökohad, pinkide margid, juhtimisprogrammid ja Kandideerija oskused pinkidega ja nende juhtimistega toime tulla. Hea kui kirjeladate ka enda valmistatud detailide möötmeid(max, min), täpsuseid ja millisesse koostedetaili nad kuuluvad.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. detsember 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007
Brutopalk:
Alates 170 kuni 230 EEK tunnis