Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136066

CNC metalli painutaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööks on erinevate metalldetailide painutamine jooniste järgi ja muud metallitööd.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peaks olema kogemus alalt, tahtmine ennast alal arendada ja soome keele oskus. Valmisolekut töötada Soomes pikemat aega. Kasuks tuleb oskus töötada Amada metallipainutus masinal.

Ettevõte pakub sobivale kandidaadile püsivat töökohta ja kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#136066

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2008

Maneo OÜ on Tööjõu rendiga tegelev ettevõte. Meie peamisteks klientideks on Soome tööstusettevõtted. Pakume pidevalt tööd oskustega metallimeestele.

Vaata rohkem