Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126299

CNC laserlõikuspingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd CNC laserlõikuspingi operaatorile. Töö sisuks on arvutiga juhitava laserlõikuspingiga lehtmetallist detailide välja lõikamine.

Ootused kandidaadile

Nõutav:
* jooniste lugemisoskus
* CNC pingi kasutamise alase koolituse läbimine või vastav töökogemus
* valmidus meeskonnatööks

Soovitav:
* AutoCad programmi baastasemel valdamine

Ettevõte pakub

* väljaõpet konkreetse pingiga töötamiseks
* aktiivset ja tegusat kollektiivi
* arengu- ja eneseteostusvõimalusi
* huvitavat ja mitmekülgset tööd
* karjääri- ja arenguvõimalusi
* meeldivat ja pidevalt arenevat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#126299