Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197197

CNC keskuse operaator/pingitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle TANK toodete tehasesse, mis asub Tabasalus, CNC keskuse operaatori. Tema peamiseks tööülesandeks on CNC keskuse juhtimine mööblidetailide valmistamisel.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • CNC keskuse operaatori töökogemus
  • täpsus, korrektsus
  • kasuks tuleb mööblivalmistamise kogemus
  • hea suhtlemisoskus
  • eesti keele oskus

Pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda, stabiilset tööd. Töötajatele on organiseeritud transport.

Tööpakkumise number
#197197

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
12. mai 2010

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank Indoor Systems kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi, Structo kaubamärgi all siseuksi, seinapaneele ja moodulvaheseinu. Oleme kogu oma ajaloo vältel olnud stabiilne tööandja.

Vaata rohkem