Värsked tööpakkumised

CNC keskuse operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174056

Tööpakkumise number

174056

Töö kirjeldus

Töö CNC keskusel metallitööstusettevõttes Hämeenlinnas, Soomes.
Töö on iseseisev, kandideerija peab viima läbitööprotsessi joonise saamisest detaili valmimiseni.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijal peab olema eelnev töökogemus CNC keskustel. Kandidaat peab oskama programeerida, seadistada pinki Mazak keeles. Vajalik jooniste lugemisoskus. Kandidaadidele on vajalik soome keele suhtlusoskus, saksa ja inglis keele oskus on plusssiks kandideerimisel.

Tööleping Soome tööandjaga. Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

NB! CV-s tuua välja kindlasti eelmised töökohad, pinkide margid, juhtimisprogrammid ja Kandideerija oskused pinkidega ja nende juhtimistega toime tulla. Hea kui kirjeladate ka enda valmistatud detailide möötmeid(max, min), täpsuseid ja millisesse koostedetaili nad kuuluvad.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2009