Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337701

CNC ja manuaal metallitöötlus pinkide operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Barona Eesti klient vajab kiiresti metallitöötluspinkide operaatoreid nii CNC kui manuaal pinkidele.

Ootused kandidaadile

- vajalik töökogemus metallitööstuses
- kausks tuleb kas vöi lyhiajaline töökogemus mönelgi järgnevatest metallitöötlus CNC vöi manuaal pinkidel: lehelaser, torulaser-, painutus-, puurimis-, keermestus -vöi keevitusrobotil
- universiaalsus erinevate pinkide kasutamisel on suureks eduks kandideerimisel kui ka töötasu arvestamisel
- jooniste lugemise oskus
- täpsus, korrektsus
- vajalik eesti ja inglise keele oskus on kasuks ( pingi arvutid / joonised võivad olla inglise keeles)

Ettevõte pakub

Konkurentsivöimelist töötasu vastavalt töö tulemustele
Kaasaegseid töö- ning olmetingimusi
Head kollektiivi

Tööpakkumise number
#337701

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. mai 2014
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2014

Meie kliendiks on maailma juhtivatest mänguväljakute konstruktsioonide valmistajatest Lappset Group OY. Ettevõte pakub erinevates vanustes inimestele (beebidest vanavanemateni) võimalusi mängimiseks, sportimiseks ning ka ühiseks liikumiseks. Lisaks mänguväljakutele ja spordivahenditele toodab Lappset ka laias valikus õue,-pargi,-ja tänavamööblit. Ettevõtte tooted pakuvad rõõmu miljonitele lastele ja täiskasvanutele enam kui 50 riigis.

Seoses tootmismahtude suurenemisega avas Lappset Group 2012 aasta alguses Eestis uue metallkomonentide tootmise tehase ning otsib oma meeskonda uusi tegusaid inimesi , kellega koos edasi arendeda ning Eesti toodangut veelgi suurendada. Asukohaks on Tallinna kesklinnast 14km kaugusel asuv Jälgimäe tööstusala, Saku vallas.

Vaata rohkem