Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316577

CNC freespinkide operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate tööoperatsioonide teostamine CNC seadmetel ja mõõtmine jooniste alusel
  • CNC seadmete seadistamine

Ootused kandidaadile

Eeldame

  • vastavat kutseoskust
  • vähemalt keskharidust
  • eesti keele oskust
  • kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust
  • valmisolekut töötada vahetustega
  • erialalist töökogemust

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 27.08.2013. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Tööpakkumise number
#316577

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. august 2013
Kuulutus sisestati:
9. august 2013

CVKeskus.ee klient

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

AS ENSTO ENSEK on 1992. aastast Eesti turul ning tegeleb siin metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 400 inimese

Vaata rohkem