Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521460

CNC-freespingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metallitöötlemise ettevõte võtab tööle CNC freespingi operaatori.
Tööülesannete hulka kuulub toodangu valmistamine CNC freespingil jooniste järgi. Tunneb rakiste kasutamist ja tööriistamajandust.
Asume Lasnamäel, Betooni 28C.

Ootused kandidaadile

Eelnev erialane töökogemus, arvutioskus, jooniste lugemise oskus, kohusetunne ja meeskonnatööle orienteeritus.

Huvitavat tööd huvitavas ja arenevas ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, karjäärivõimalusi ja head töötasu.

Lisainfo

Oleme väike kuid mitmekülgsete ressurssidega ettevõte (ca 40 töötajat). Ühistranspordi peatuseni on 100 meetrit.

Tööpakkumise number
#521460

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. märts 2018

CVKeskus.ee klient

Firma ajalugu, meeskond ja kultuur

Eksamo AS on Tallinnas tegutsev masinate ja nende osade projekteerimise, valmistamise ja remondiga tegelev ettevõte.
Eksamo moodustati 19.05.1995.a. senise AS Norma automatiseerimise ja mehhaniseerimise osakonna baasil.

Meeskond
Eksamo AS põhimõtteks on olnud koostada meeskond parimatest võimalikest spetsialistidest. Läbi aastate oleme kaasanud juhtimisse spetsialiste välisriikidest. Uute töötajate valimisel on eelistatud kõrgharidusega spetsialiste, et pidevalt tõsta ettevõte kvalifikatsiooni taset ja seda igal ettevõtte tasemel.

Vaata rohkem