Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327938

CNC-freespingi operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhieesmärgiks on valmistada tehnilisest plastikust testlaua vastasdetaile (testmoodulid) ja hoidikuid

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus CNC-pingi operaatorina (soovitavalt plastmaterjalide töötlemisel) või vastav haridus
  • jooniste lugemise oskus
  • inglise keele oskus suhtlustasandil
  • isikuomadused: kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

* vaheldusrikast tööd rahvusvahelises kontsernis
* arenguvõimalusi ettevõtte sees
* koolitust vastavalt ettevõtte koolitusplaanile
* sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoha asukoht on Keila
Lisainfo: Rain Lindus 63 90 202

Tööpakkumise number
#327938

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2013

PKC Eesti AS põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1100-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus

Vaata rohkem