Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378577

CNC freesimiskeskuse operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suuremõõtmeliste masinaehituslike konstruktsioonide töötlemine portaal-freesimiskeskusel Uniport 6000

Pingi parameetrid:
- Siemensi Sinumerik juhtimisüsteem
- töölaua mõõdud 3x8m

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus mehaanika vallas
Töökogemus CNC-freespinkidel vähemalt 2 aastat
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
Kohusetundlikkus, täpsus, lojaalsus

Ettevõte pakub

Võimalust töötada arenevas rahvusvahelises ettevõttes
Huvitavat tööd uuel CNC portaal-freesimiskeskusel
Vajadusel elamispinda soodsatel tingimustel büroo-külalistemajas
Töötajatele soodsamat toitlustamist
Stabiilset tööd ja head töötasu

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Betooni 4, Lasnamäel.
Töö on vahetustega.

Tööpakkumise number
#378577

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. mai 2015
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2015

Rahvusvaheliselt tegev tootmisettevõte otsib seoses firma laienemise ja töömahu suurenemisega oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem