CV Keskus OÜ kuulub järgmistesse ametiliitudesse ja organisatsioonidesse ning koostööpartnerid on:

AIESEC

AIESEC on 1989.a alates Eestis tegutsenud organisatsioon tudengitele, keda huvitavad juhtimine, praktiline kogemus, mitteformaalne haridus, mitmekülgsed koolitused ning teadmised kuidas motiveerida vabatahtlikke ning inimesi oma algatustesse kaasata. AIESECi missioon on arendada ettevõtlikest ja teotahtelistest noortest inimesi, kellest saaksid tuleviku eestvedajad ja kes pärast organisatsioonist lahkumist suudaksid ning tahaksid ühiskonnas luua positiivseid muutusi.

Terve Eesti SA


Pare

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE


Koda

Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoda


The Network

The European Network


Eesti E-äri Liit

Eesti E-äri Liit


Broadbean
 


Arvamusi klientidelt:Oleme CV Keskusega väga rahul. Teenuse kasutamine sujub väga hästi. Meeldivaks osutus veebilehekülje uuendamine ja ka see, et tekkis võimalus ka ise kujundada (valida näiteks erinevaid kuulutuse põhjasid). Oma põhilised tööjõuotsingud teeme CV Keskuse vahendusel. Meeldib Aastane pakett ja hind on mõistlik.
Nixor AD AS
Hästi tore on teada, et vajadusel on abi kohe võtta.
Siiani on teenuse kasutamine sujunud täiesti probleemivabalt. Kõik vajaliku oleme Teie abiga saanud ja loodan siiralt, et nii see ka jätkub.

Tallinna Lastekodu

 

Oleme CV Keskuse poolt pakutavate teenustega rahul. Kasutatav Pluss pakett on terviklik ja kasutamiseks mugav. Nii esitatud CV-de haldamine kui ka sobivate CV-de otsing on väga kliendisõbralik. Samas leiame, et CV Keskuse portaali on võimalik tööandjatele senisest atraktiivsemaks muuta, avaldades teenuse kasutajate statistikat nt millised on kõige populaarsemad soovitavad ametikohad, millised on tööotsijate erialad jms. Loodame, et meie tagasiside aitab Teil CV-Keskuse teenuste arendamisel.

Meeldivat koostööd soovides,

Põllumajandusministeerium

 

Oleme teie poolt pakutuga rahul. See on meile kui kohalikule omavalitsusele üks valikuvõimalus, mis on olnud mõistlik ja soodne.
Sealjuures ei ole vähetähtis asjaolu, et on välja pakutud pikaajalisi ja kohalikule omavalitsusele suunatud pakkumisi.
Kindlasti võtame jälle ühendust, kui tekib vajadus.

Rakvere Linnavalitsus
Meil pole seni ajani teie teenuse kasutamisega probleeme olnud, kõik sujub ja on hästi. Jätkake samas vaimus!

Lugupidamisega,
Rimi Eesti Food

 


Meie partnerid veebis:

www.koolitused.ee
www.raamatupidaja.ee
www.teeviit.ee
www.VT.ee
www.tudengiportaal.ee

VIP tööpakkumised