AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

CITY ÕIGUSBÜROO OÜ

Jõe 9 / Ahtri 12, Tallinn
http://www.cityoigusabi.ee

Tööpakkuja tutvustus

Ettevõte asutati Tallinnas aastal 1999. City Õigusbüroo meeskonda kuuluvad oma ala professionaalid, kes on kõik omandanud kõrgeima juriidilise hariduse. Omame pikaajast juriidilise nõustamise kogemust ning oleme väljapaistvalt esindanud ka oma kliente Eesti Vabariigi erinevates kohtuinstantsides, kohtuvälistes vaidlusorganites, inspektsioonides, riigi- ja kohaliku omavalitsuse haldusorganites, läbirääkimistel ning muude õigustoimingute tegemisel.

Oleme keskendunud asjatundliku õigusabiteenuse osutamisele juriidilistes küsimustes eraisikutele, äriühingutele ja korteriühistutele kõigis peamistes õigusvaldkondades: tsiviilõigus (sh võlaõigus, asjaõigus, perekonnaõigus, pärimisõigus) haldusõigus, äriõigus, tööõigus ja kindlustusõigus.

CITY Õigusbüroo eesmärk on olla oma klientidele kompetentne ja usaldusvääne partner leides klientide probleemidele alati kõige sobivaimad lahendused, garanteerides õigusabiteenuse 100% kvaliteedi ning tulemuslikkuse.

Teenuse osutamisel, mida iseloomustab paindlik ja kliendikeskne teenindus, tagame kliendi huvide efektiivse kaitse ning probleemide õigeaegse lahendamise. Samuti pakume igapäevast juriidilist tuge väikese ja keskmise suurusega erinevatele äriühingutele sealhulgas ka teenindus- ja tootmisettevõtetele, kinnisvara äriga tegelevatele äriühingutele, pankadele, nafta- ja nafta transiidi ettevõtetele, tervishoiuasutustele, ringhäälinguorganisatsioonidele, korteriühistutele ning mittetulundusühingutele.

Ettevõttest

Vaatamised
2 760
Töötajate arv
2
Asukoht
Tallinn

Asukoht

CITY ÕIGUSBÜROO OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit