Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55611

Chrysler, Jeep ja Dodge müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on müügitöö organiseerimine ning autode müük klientidele

Ootused kandidaadile

tehniline või majandusalane keskeri või kõrghariduse olemasolu
vähemalt kolme-aastane aktiivne müügitöö kogemus
teadmised sõidukitest ja varuosadest
eesti ja vene keele ladus valdamine ning inglise keele oskus
huvi autonduse ja tehnika vastu
arvuti kasutamise oskus
B-kat. juhilubade olemasolu
meeskonnatööle orienteeritus
ausus, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid
professionaalset meeskonda
koolitust ja enesetäiendusvõimalusi
head, töötulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Sobivate kandidaatitega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#55611