Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298380

Chicago Restoran-baar KOKK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevaste värskete ettevalmistuste tegemine ja töö a la carte'is.

Ootused kandidaadile

Otsime meeskonda kokka, kes on arenguvõimeline ja keda huvitab
kokakunst.
Suur huvi kokanduse vastu !!
Oskad töötada puhtalt ning oma tööposti eest hoolitseda. Sul on a la carte restorani töökogemus.
Iga sobiva kandidaadiga toimub kõigepealt vestslus, siis sobivuse korral proovipäev.

Ettevõte pakub

Väga tugevat erialast arenemise võimalust igale kokale.
Distsipliineeritud ja lõbus meeskond.
Töötamine graafiku alusel.
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#298380

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. märts 2013
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2013

Chicago 1933 on ameerika 1930-ndatest inspireeritud mõnus ja väljapeetud baar-restoran Tallinna vanalinna piiril.

Vaata rohkem