Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516383

Chef de Cuisine / PEAKOKK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhtima meeskonda, koos Sous Chef-idega
Juhendama ja õpetama kokkasid igapäevaselt oma tööd järjest paremini tegema
Peab kontrollima toidu kvaliteeti, maitseid ja serveerimist.
Hoidma end kursis kokandusvaldkonna uudiste ja trendidega
Koostöös vanemkokkadega retseptide koostamine ja programmi sisestamine.
Aktiivselt osa võtma kõigis köögitöös vajalikes etappides
Päeva lõppedes olema uhke ja rõõmus tehtud töö üle.

Ootused kandidaadile

Töökogemust Sous Chefina / Vanemkokana
Töökogemust kokana vähemalt 5 aastat
Igapäevase töö suurepärast organiseerimist ja kontrollimist
Puhtust ja korrektsust
Täpsust retseptide koostamisel ja kasutamisel
Eesti - Vene keele oskus suhtlustasandil

Häid ja kaasaegseid töötingimusi uues ja populaarses restroranis Maitsete Tänav
Stabiilset ja kindlat töökohta
Korraliku töötasu
Noorusliku kollektiivi
Palju tööd

Tööpakkumise number
#516383

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem