Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #664044

CE-Kategooria veokijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd CE kategooria veokijuhile Eesti ja Euroopa vahet sõitmiseks ning Euroopa sisetööle.

Täpsem info ja küsimused meie logistikult +37257837777

Ootused kandidaadile

Vajalike dokumentide olemasolu

Suureks kasuks tuleb ADR tunnistuse omamine

Töökogemus poolhaagisega töötamisel

Pakume kokkulepitud mahus tööd, kokkulepitud töötasu igakuiselt ja tähtajaliselt pangakontole, korralikke ja hooldatud Euro 6 autosid (igal juhil oma auto), kõike tööks vajalikke vahendeid ning kõike muud, et meie koostöö sujuks ladusalt sest mõistame seda - et auto liiguks on autol vaja juhti ja juhil vaja autot.

Tööpakkumise number
#664044

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. september 2020
Kuulutus sisestati:
19. august 2020

Flameko OÜ on maanteetranspordis olnud juba üle 5 aasta. Hetkel opereerime umbes 25 oma autoga üle terve Euroopa.

Vaata rohkem