https://www.cvkeskus.ee/612903

Töö kirjeldus

Töö on Saksamaal ja selle lähiümbruses, ning selle sisuks on omatoodangu (eritellimusel valmistatud pakendite) tarnimine koostööpartneritele. Veosed on valdavalt eellaetud ja rihmutatud. Olete oodatud meie meeskonnaga liituma! Tööl käimise graafik on 6 nädalat tööl ja 3 kodus. 


Ootused kandidaadile

CE-kategooria juhiluba; inglise-, saksa- või vene keele oskus


Ettevõte pakub

Head ja motiveerivat palka, ning Saksa töölepingut (Saksamaa tasemel palka ning preemiasüsteemi, soovi korral kantakse palk Eesti pangakontole) Laialdasi sotsiaalseid garantiisid, sealhulgas Saksamaa pensioni, lastetoetusi ja haigekassat (haigekassa kehtib ka eestis). Alati uus ja rohke lisavarustusega masinapark (Scania ja DAF veokid). Kõigi mugavuste ja vajalike teenustega vastvalminud autojuhtide baasi. Lihtsalt leitavad ja ligipääsetavad sihtpunktid. Meie juures on kokkuhoidev ja toetav kollektiiv, kus väärtustatakse iga töötajat, seetõttu töötame ühtse meeskonnana ja panustame pikaajalisse koostöösse. Pakume kohapealselt väljaõpet. Osutame abi ja tehnilist tuge isiklike asjade ajamisel ning dokumentide vormistamisel. Meil on läbimõeldud, kiire ja toimiv transpordikorraldus kodu ja Saksamaa vahel. Mõistev suhtumine ja tugi erijuhtumine lahendamisel.


Tööpakkumise number
#612903

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
14. september 2020
CE-kategooria veokijuht Saksamaale CE-kategooria veokijuht Saksamaale

HERA Group OÜ

Vaata rohkem

CE-kategooria veokijuht Saksamaale
You are applying to:
CE-kategooria veokijuht Saksamaale
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!