Värsked tööpakkumised

CE kategooria rahvusvaheliste vedude juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 437701

Tööpakkumise number

437701

Töö kirjeldus

Pakume tööd rahvusvaheliste vedude autojuhile suunal Tallinn-Holland-Tallinn.
Lisaks käime ka laadimas Belgias, Prantsusmaal ja Saksamaal. Töö tent haagisega

Nõudmised kandidaadile

Ametikoolitus, digikaart, eelnev töökogemus vähemalt 1 aasta.
CE kategooria juhiload

Ettevõte pakub

• Aastaringset tööd
• Tööd vahetustega, vastavalt soovile
• Palka vastavalt tehtud tööle
• Kaasaegset töökeskonda
• Laitmatus töökorras tehnikat

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda +37253962345

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2016
Kuulutus sisestati:
30. august 2016

Carries Trans OÜ on 2011 a asutatud 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõtte. Teostame kohalikke ja rahvusvahelisi vedusid Furgoon- , veo ja külmikautodega. Kogu meie masinapark on varustatud GPS süsteemiga, mis tagab täpsema ja kiirema ülevaate vedusid teostavatest autodest. NB! Oleme avanud liini Saksamaa, Hollandi ja Belgia suunal. Igapäevased väljumised täis- ja osakoormatena.