CE kategooria juht Norra, Soome või Rootsi sisetööle (autoveo treilerile)!
ROSSWAY OÜ Tööpakkumine aegub 2 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Põhiveod Eesti-Norra-Rootsi sisetöö poolhaagisega.
Töö graafik on vastavalt kokkuleppele ja töötaja soovile (väga paindlik)

Ootused kandidaadile

Nõutav- suhtlustasandil eesti keele oskus ja kasuks tuleb Inglise keel suhtlustasandil
eelnev töökogemus aotojuhina;
ausus; korrektsus ja tahe teha tööd.
Juht peab omama digi kaarti

Ettevõte pakub- kõiki vajaminevaid tingimusi töötegemiseks ning korrektse töö eest õigeaegset ja eelnevalt kokkulepitut töötasu.

Lisainfo

Huvi korral helistada 5027526 Kaido

Tööpakkumise number
#673926

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

ROSSWAY OÜ

Rosssway OÜ on rahvusvahelise autokaubaveo ja –ekspedeerimisega tegelev ettevõte.
Ettevõtte töötajad omavad pikaajalist töökogemust Skandinaavia suunal, seetõttu saame pakkuda uksest-ukseni teenust
nii kuumal suvel kui külmal talvel.

MEIE SIHTRIIGID

Meie peamisteks töösuundadeks on Norra-Rootsi-Soome. Täiskoormate väljumised iga päev.

Vaata rohkem