Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68871

CE-kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on erineva kauba peale-ja mahalaadimine ning laialivedamine peamiselt Lõuna-Soome piirkonnas. Kasuks tuleb varasem kogemus tõstukiga sõitmisest.

Töö on nädala kaupa vahetustega: 06-14, 14-22, 22-06. Soovi korral on võimalik töötada 2-3 nädalat ja puhata 1 nädal.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus;
  • C-ja E-kategooria juhiluba;
  • Tugev töötahe;
  • Soome keele oskus (saatelehtede täitmine);
  • Ausus ja soov ennast heast küljest näidata;

Ettevõte pakub

  • Kaasaegsed töötingimused ja hea töökeskkond;
  • Konkurentsivõimeline töötasu (vastavalt Soome kollektiivlepingule) : 10,29 €/h bruto, õhtulisa 15%, öölisa 20%;
  • Elamine korraldatud tööandja korteris soodsa lisatasu eest;

KÜSI HUVI KORRAL LISA SOOMES TÖÖTAMISE TINGIMUSTEST!

Lisainfo

Vaata lisa: www.uniq-u.com. Registreerige ennast kodulehe kaudu meie andmebaasi.

Otsime pidevalt kvalifitseeritud oskustöölisi meie klientideks olevatele ettevõtetele.

Tööpakkumise number
#68871