Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624293

CE - kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd CE-kategooria autojuhile

  • Vedude teostamine Eesti - Rootsi või Eesti - Soome liinil
  • Veosedokumentide (CMR) korrektne täitmine, koorma kinnitusnõuete järgimine
  • Tööaja efektiivne planeerimine, sh optimaalse sõidumarsruudi valimine
  • Töö algus ja lõpp Tallinnas

Nõudmised kandidaadile

  • CE kategooria juhiluba
  • Digimeeriku kaart, ametikoolituse tunnistus
  • Töötahe
  • Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku kollektiivi
  • Töökorras tehnikat
  • Kindlat ja õigeaegset töötasu
  • Stabiilset ja püsivat tööd

Lisainfo

Lisainformatsiooni küsi tel: 5150908

Tööpakkumise number
#624293

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2019
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2019

Tiigiste OÜ on asutatud 2013. aastal ja põhineb Eesti kapitalil. Meie tegevusalaks on kaubavedu maanteel. Põhiveosuunaks on Soome, Rootsi ja Taani. Eesmärgiks on tagada usaldusväärne koostöö, pakkudes oma partneritele kvaliteetset teenindust.

Vaata rohkem