CE - kategooria autojuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520594

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Otsime töökogemustega C, E kat. autojuhte.
* Ootame kandideerima ka noori, töökogemuse saamiseks.
* Töö põhi marsruudid:
- ENGLAND - FRANCE - SPAIN (Newhaven - Dieppe sadamad, 4h sailing).
- BENELUX - FRANCE (Zeebrugge/Rotterdam sadamad Beneluxis)
- SWEDEN - GERMANY/BENELUX
* Töö graafik on vastavalt kokkuleppele

Ootused kandidaadile

* Algtasemel inglise/saksa keele oskus
* Soovitavalt varasem töökogemus autojuhina
* Ausus, korrektsus ja tahe teha tööd
* CE kategooria juhiload
* ADR tunnistuse olemasolu - kui ei ole, siis on võimalik läbida läbi meie ettevõtte.

* Digikaart
* Kutsetunnistus
* Töögraafiku efektiivne planeerimine
* Hea pingetaluvus
* Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

* Kõiki vajaminevaid tingimusi töö tegemiseks.
* Mitmekesist tööd
* Vajalike lisakoolitusi
* Konkurentsivõimeline palk
Autod: Scania, MAN

Tööpakkumise number
#520594

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

Oleme Eesti kapitalil põhinev autotranspordiettevõte, milline on asutatud 2007 aastal. Teostame vedusid Skandinaavias ja Euroopas. Rahvusvahelisel kaubaveol kasutame Scania ja MAN veokeid alates 2011a. ja uuemaid.

Vaata rohkem