CE KATEGOORIA AUTOJUHT Tallinna osakonda
Tööpakkumise number #693667

Transmark OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Toidu ja tööstuskaupade vedu Talllinn-Tartu-Tallinn suunal
  • kohene tööleasumise võimalus!

Ootused kandidaadile

  • Soov teha tööd
  • Hea füüsiline vorm
  • Kohusetundlikkus
  • Kehtiv autojuhi ametikoolituse tunnistus
  • Vastava kategooria juhiload
  • Valmisolek öiseks tööks
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut
  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Kaasaegseid töövahendeid

  • otsime seoses töömahtude suurenemisega Tallinna osakonda CE kategooria autojuhti  Tallinn -Tartu-Tallinn (transiitveod), töö graafiku alusel.

Lisainformatsioon telefonil tööpäeviti:  9.00-17.00:   Leho 50 97 468

Tööpakkumise number
#693667