Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #459456

CE-kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda kogemustega CE kategooria autojuhti kombineeritud Soome sisestele ja skandinaavia maade vedudele.

Ootused kandidaadile

CE-kategooria juhiload
Kutsetunnistuse ja digimeeriku kaardi olemasolu
Soome keele oskus.Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasemel
5 aastat eelnevat töökogemust rahvusvahelises kaubaveos
Tahe teha tööd välismaal
Vastutustunne
Kasuks tuleb ADR tunnistuse olemasolu

Omalt poolt pakume pikaajalist töösuhet, head kollektiivi ning konkurentisvõimelist töötasu

Lisainfo

LISAINFO: alar.parik(at)pdd.fi, tel.+358442912627

Tööle asumise aeg koheselt, nii pea kui võimalik.

Tööpakkumise number
#459456