CE - kategooria autojuht
Tööpakkumise number #812529

2

Töö kirjeldus

  • Põhiliselt omatoodangu tarnimine koostööpartneritele.

  • Põhiline vedu Saksamaal ja selle ümbruses

  • Tööl käimise graafik on 6 nädalat tööl ja 3 kodus või 8 nädalat tööl ja 2 kodus.

Ootused kandidaadile

  • CE-kategooria juhiluba (kood 95)

  • EU - kodakondsus

  • vähemalt ühe võõrkeele(inglise, saksa või vene) oskus autojuhi asjaajamise tasemel

  • Töötasu 100 eurot neto iga töötatud päeva eest (soovi korral kantakse palk Eesti pangakontole).

  • Saksa tööleping, millega kaasnevad laialdased sotsiaalsed garantiid, sealhulgas Saksamaa pensioni, lastetoetusi ja haigekassat (haigekassa kehtib ka eestis).

  • Alati uus ja rohke lisavarustusega masinapark (Scania ja DAF veokid).

  • Kõige vajalikuga autojuhtide baas.

  • Pakume kohapealselt väljaõpet.

  • Osutame abi ja tehnilist tuge isiklike asjade ajamisel ning dokumentide vormistamisel.

  • Transport tööle ja koju tööandja Mercedes Vito väikebussiga.

Tööpakkumise number
#812529

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT EESTI-SOOME-EESTI SUUNAL Unilog OÜ
1
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT EESTI-SOOME-EESTI SUUNAL Unilog OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
CE-KATEGOORIA RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT KOST TRANSPORT OÜ
CE-KATEGOORIA RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT KOST TRANSPORT OÜ • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
1
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT EESTI-SOOME-EESTI SUUNAL Unilog OÜ • Eesti
Eesti
VIP 3
4 näd. tagasi
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT EESTI-SOOME-EESTI VEDUDELE FUTURTEK OÜ
2200 - 2800 €/kuus
3
2 päeva jäänud
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT EESTI-SOOME-EESTI VEDUDELE FUTURTEK OÜ • Tallinn
Tallinn
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT Graafen OÜ
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT Graafen OÜ • Eesti
Eesti
Vaatan kõiki