Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744811

CE-Kategooria autojuht (rahvusvahelisel suunal)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Helto Auto OÜ otsib oma meeskonda CE-kategooria autojuhti Eesti - Soome - Eesti suunal ja Eesti - Ida Euroopa - Eesti suunal.
Tööülesannete hulka kuulub veose dokumentide korrektne vormistamine, tööaja õige ja efektiivne kasutamine, kaupade laadimine ja nõuetekohane kinnitamine.

Ootused kandidaadile

  • CE kategooria juhiluba

  • Autojuhi digikaart

  • Autojuhi kutsetunnistus

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

  • Korrektsus ja kohusetundlikkus

  • Soovitavalt varasem töökogemus autojuhina

  • Soovitatavalt ADR

Ettevõte pakub

  • Tehtud tööst sõltuvat töötasu
  • Vajalike lisakoolitusi
  • Pikaajalist töösuhet
  • Kokkuhoidvat ja sõbralikku meeskonda
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo: Raido Sotnik 5220707

Lisainfo

raido(at)heltoauto.ee

Tööpakkumise number
#744811