Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729933

CE kategooria autojuht, õhtune ja öine tööaeg

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üle-eestiline kaubavedu.

Tööaeg algab ja lõpeb Tallinnas.

Kaupade peale- ja mahalaadimine ning õigeaegne kaubatarne.

Veoki puhtuse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • positiivne ellusuhtumine
  • hea füüsiline vorm ja pingetaluvus
  • tehniline taip ja kogemus
  • kohusetundlik, täpne, korrektne

*vähene eesti keele oskus ei ole takistuseks

Ettevõte pakub

  • pakume vajadusel ettevõtte poolt majututust
  • pikaajalist töösuhet edukas ettevõttes
  • motiveerivat töötasu
  • hea logistiline asukoht Lennujaama tee 9/Keevise tn 14, Tallinn

Lisainfo

Asukoht: Lennujaama tee 9

Tööpakkumise number
#729933