CE-KATEGOORIA AUTOJUHT EESTI-SOOME-EESTI SUUNAL
Tööpakkumise number #814272

1
Unilog OÜ
Harjumaa

Töö kirjeldus

Rahvusvaheline kaubavedu Eesti-Soome-Eesti suunal.

Ootused kandidaadile

  • CE kategooria autojuhiload

  • Kehtiv autojuhi kutsekoolituse tunnistus

  • Kohusetundlikkus ja korrektsus

  • Viisakus ja hea suhtlemisoskus

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

  • Kasuks tuleb Soome ja Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd ja sõbralikku kollektiivi
  • Stabiilset ja püsivat tööd
  • Töötasu 2300.-EUR (neto)

Kandideerimiseks saada CV e-postile veiko_at_unilog.ee või kandideeri läbi CV Keskuse süsteemi

Tööpakkumise number
#814272

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT (RAHVUSVAHELISEL SUUNAL) Frigo oü
6 p. tagasi
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT (RAHVUSVAHELISEL SUUNAL) Frigo oü • Tallinn
Tallinn
VIP 1
nädal tagasi
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT EESTI-SOOME-EESTI SUUNAL Unilog OÜ
1
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT EESTI-SOOME-EESTI SUUNAL Unilog OÜ • Eesti
Eesti
CE - KATEGOORIA AUTOJUHT (SKANDINAAVIA VÕI EUROOPA) ABC Kuller OÜ
CE - KATEGOORIA AUTOJUHT (SKANDINAAVIA VÕI EUROOPA) ABC Kuller OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT Vesta Steel OÜ
6 p. tagasi
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT Vesta Steel OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
CE-KATEGOORIA RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT KOST TRANSPORT OÜ
CE-KATEGOORIA RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT KOST TRANSPORT OÜ • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki