Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438888

CE-kat rahv.vedude autojuht (Norra-Hispaania-Norra)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvahelised, Norra (Oslo ümbrus)- Hispaania- Norra suunal, kaubaveod kardin poolhaagisega.

Ootused kandidaadile

C,E-kat juhiluba
Kutsetunnistuse ja digikaardi olemasolu
kasuks tuleb ADR-tunnistus ja eelnev töökogemus
NB! EESTI JA INGLISE KEELE OSKUS KÕNES JA KIRJAS (vähemalt suhtlustasandil)
koostöö valmidus
täpsus, korrektsus, usaldusväärsus
positiivsus

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
toredat ja sõbralikku kollektiivi
uuemapoolset, hea varustusega korralikku tehnikat (Scania)
korralikku töötasu
paindlikku töögraafikut

Lisainfo

Ootame vastuseid positiivsetelt inimestelt, kes on huvitatud pikaajalisest ja stabiilsest töösuhtest, meeldivas töökeskonnas.

Tööpakkumise number
#438888

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
2. september 2016

Oleme ettevõte, kellel on rõõm teha koostööd asjalike, usaldusväärsete ja toredate koostööpartnerite, ning kollektiiviga.

Vaata rohkem