Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697081

CE-kat AUTOJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Transporditeenuste osutamine Tallinnas ja üle Eesti.

Ootused kandidaadile

- CE-kategooria juhiload
- Täpsust ja korrektsust;
- Head orienteerumisvõimet;
- Õppimisvõimet;
- Valmisolekut iseseisvaks tööks;

Autod pargivad Veerme ja Betooni tänavatel, Tallinnas, seega
kasuks tuleb isikliku auto olemasolu tööl käimiseks.

Ettevõte pakub

- Tööd E-R
- Sõbralikku kollektiivi
- Stabiilset, vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- Vajadusel väljaõpe

Tööpakkumise number
#697081