Värsked tööpakkumised

CE kat Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362266

Tööpakkumise number

362266

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda CE- kategooria autojuhti rahvusvaheliste kaubavedude teostamiseks. Vanus pole oluline, küll aga oskused. Eeldame vähemalt 2 aastast kogemust rahvusvaheliste kaubavedude autojuhina ja seejuures kuni 40 tonnise autorongiga sõitmise kogemust.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
* autojuhtimise kogemust E-kat autode peal l
* E kategooria juhilube
* kehtivat autojuhi ametitunnistust
* häid teadmisi kehtivatest liikluseeskirjadest
* korrektsust oma töös

Kasuks tuleb:
*soome ning inglise keele oskus
*ADR tunnistuse omamine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
*stabiilset pikaajalist tööd
*sõbralikku kollektiivi
*aastaringselt tööd

Lisainfo

NB! Palume kindlasti lisada CV-sse eelnev töökogemus ning töökohtade kontaktnumbrid.
Kandidaatidega võtame ühendust!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. november 2014
Kuulutus sisestati:
13. november 2014

23 aastat autotranspordiga tegelenud ettevõte.

Tegeleme rahvusvaheliste kaubavedudega. Pikaajalise tegevuse tulemusena oleme saavutanud usaldusväärsed kliendi- ja partnerlussuhted Eestis, Skandinaavias ning Ida-, Kesk- ja Lääne-Euroopas.