Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #467529

CE-kat autojuht (puistematerjali vedu, Eesti-sisene)

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hansator Trans OÜ otsib oma kollektiivi CE-kategooria autojuhti. Eestisisene puistematerjalide vedu kallur-poolhaagisega, vajalike veodokumentide korrektne täitmine. Autojuht vastutab auto seisukorra ja puhtuse eest.

Ootused kandidaadile

- CE-kategooria omamine
- Autojuhi ametitunnistus
- Eelnev töökogemus
- Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- tööd kaasaegses ja edukas ettevõttes
- aktiivset ja tegusat kollektiivi
- arenevat töökeskkonda
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Lisainformatsioon telefonil 53846421 Kaido

Tööpakkumise number
#467529

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem