https://www.cvkeskus.ee/566923

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

CE-kat. autojuht-hooldemees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566923

Tööpakkumise number

566923

Firma nimi peidetud CE-kat. autojuht-hooldemees

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on rendiinventari (mobiilkäimlad, kätepesujaamad, piirdeaed, prügikastid jne) transport ehitusobjektidele, üritustele ja hiljem tagasi baasi. Ühtlasi tuleb mobiilkäimlaid käia hooldamas ka erinevatel objektidel. Teed väiksemaid remonttöid sinu käsutusse antavale hooldussõidukile, hoiad korras rendiinventari, garaaži ja laoplatsi.


Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima inimest, kes omab CE-kategooria juhiluba.
Oled valmis töötama graafiku alusel summeeritud tööajaga.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
12. november 2018
Brutopalk:
Alates 1100 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ Kemmerling on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 2005. aastal. Rendime mobiilseid välikäimlaid, urinale, kätepesujaamu, prügikaste, piirdeaedu, sanitaarsõlmi, ehitussoojakuid, haagiseid, generaatoreid jne üle terve Eesti. Loomulikult pakume sinna juurde ka täiemahulist hooldusteenust. Muuhulgas osutame ka fekaali-, muda- ja rasvapuhastusteenust. Teenindame põhiliselt erinevaid ehitusettevõtteid, riigiasutusi ja kohaliku omavalitsuse üksuseid ning suuremaid ja väiksemaid ürituste korraldajaid.
OÜ-l Kemmerling on kontorid Tallinnas, Tartus ja Jõhvis, kuid oma kliente teenindame üle terve Eesti. Meie rendipark on piisavalt suur teenindamaks ka suurürituste kümneid tuhandeid külastajaid. Aastate pikkune kogemus on toonud meie ettevõttesse tugevate erialateadmistega spetsialiste, mis võimaldab meil pakkuda oma kliendile parimat kvaliteeti võimalikult soodsa hinnaga.