Värsked tööpakkumised

CE-Kat autojuht Euroopa suunda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362239

Tööpakkumise number

362239

Töö kirjeldus

Uued CE-kat Volvo sadulveokid otsivad juhte Euroopa ja Eesti suunal. Töö sisuks on peamiselt veod Euroopas sees kui ka Eestist Euroopasse.
Üldiselt on minimaalseks ringi pikkuseks 3 nädalat siis tiba kodus ning taas ringile.
Üldiselt mida pikemalt väljas olla seda kasulikum. Kokkuleppe küsimus.

Nõudmised kandidaadile

Kindlasti eeldame eelnevat CE kategooria mitmeaastast töökogemust. Isikuomadustest ei tohiks alkohol ka vabal ajal probleemiks olla, kindlasti peab inimene aus olema ning soovitavalt oskama ka Inglise keelt vähemalt algtasandil.
Kui näpud sügelevad, kokkulepetest kinni ei pea ja sõnad väljuvad suust kontrollimatult ning alkohol segab elamist siis see tööpakkumine ei ole sulle!
Kindlasti eeldame, et Sul on kõik vajalikud paberid olemas (kutsetunnistus, digikaart) ning soovitatavalt ka ADR.

Pakume palju tööd, hindame ja järgime nii kirjalikke kui suulisi kokkuleppeid (soovime sama vastu), sõitmiseks pakume täiesti uut tehnikat, võimalust sõlmida personaalseid kokkuleppeid, inimlikku suhtumist ja tööstiili ning kindlustunnet (seda nii töö kui palga suhtes)!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
13. november 2014