Värsked tööpakkumised

C/C++ programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88423

Tööpakkumise number

88423

Töö kirjeldus

Windows platvormile multimeedia rakenduste arendus C++ tehnoloogial.

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt meeskonnaliikmelt eeldame:
- C ja/või C++ programmeerimiskeelte valdamist
- Windows/MFC rakenduste arendamise kogemust
- inglise keele oskust suhtlustasemel nii kõnes kui kirjas
- eesti keele oskust
Kasuks tulevad:
- soome keele oskus
- võrgu- ja multimeediarakenduste kirjutamise kogemus

võimalust töötada edukas ja kiiresti arenevas suurettevõttes. Saad kaasa lüüa uute süsteemide välja töötamisel ning arendamisel. Väljakutsetest oma teadmisi ja oskusi proovile panna ei tohiks puudus tulla. Pidev õppimine ja enesetäiendamine on Elionis elementaarne.

Lisainfo

640 2233 Klemens Kasemaa, Tarkvara arenduse osakonna juhataja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2006

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.