Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640331

Cateringi teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1600 - 1800 €/kuus
Kuulutus sisestati: 15. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 8. märts 2020

Töö kirjeldus

CATERINGI TEENINDUSJUHI eesmärk on muuta rahvusooperi külastajate kultuurielamus veelgi nauditavamaks suurepärase teeninduse tagamisega meie kohvikutes ja cateringis.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
 Sul on arvestatav töökogemus cateringi-teeninduses ja teenindusmeekonna juhtimises
 Sa oled oskuslik ja osav graafikute koostaja
 Sa oskad naeratama panna ka kõige nõudlikuma kliendi – oled lahendustele orienteeritud hoiakuga
 Sa tegutsed kiiresti ega karda pingelisi olukordi
 Sa suhtled väga heas ja korrektses eesti keeles nii suuliselt kui ka kirjalikult, oled valmis suhtlema inglise, soome või vene keeles
 Sa oled füüsiliselt vastupidav, pikad trepid on Sulle innustavaks väljakutseks
 Sa oled kultuurisõber, armastad teatrit ja muusikat
 Sulle sobivad kuuepäevased töönädalad, töötamine õhtuti ja nädalavahetustel.

Ettevõte pakub

Meil on:
 kindel kuupalk
 väärikas teatrimaja südalinnas ja soodne parkimine südalinnas
 kultuurne töökeskkond ja võimalus vaadata etendusi
 49-päevane suvine kollektiivpuhkus ja soodustused tervise eest hoolitsemisel (tervisekeskus, jõusaal, saun jms).

Tööpakkumise number
#640331

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2020
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem